1. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 YASİN DELİKUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 MUHAMMET MUSTAFA DEMİR SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 ALPEREN KISIR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 OSMAN ZORLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 EDA ATEŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
6 BAŞAK KARA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 ŞÜKRÜ CAN GÜNEY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 MISRA GÜNER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 HAZAL BAYRAM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
10 CANSU GÖKDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 ZEHRA BEKTAŞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
12 NEŞE ÖZENİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
13 RESÜL KURAL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 GÜLİZAR ÇELİK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
15 ERENGÜL YILMAZ REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
16 HALİL İBRAHİM FINDIK MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
17 MAHİYE USTA İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
18 ŞULE YAĞBASAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
19 REYHAN ROJDA DEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 RÜMEYSA HANIM KARAMAN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
21 AHMET TUNCER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 OSMAN SAMED UYAROĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 EMİNE TOPALDEMİR SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 AHMET GÜNEŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 ALPER FURKAN SARICA MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
26 İREM SAKCA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
27 BURAK AKKIR MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
28 İREM NUR ÖZTÜRK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
29 ŞEYMA MELİSA SAYGILI GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
30 KÜBRA KOYUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
31 SEVDA SANCAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 MERVE MUCUK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 SÜMEYYE İREM ERTAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
34 MERVE YILDIRIM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
35 ESRA NUR DELİBEKİR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
36 MERVENUR BOLAT REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
37 MERVE CANAMARATLI MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
38 ÇİĞDEM SEÇKİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 AYŞEGÜL YOLCU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
40 SONAY ŞAHİNER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 SÜMEYYE KARAMAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
42 NURAY ÇETİNKAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
43 SEMANUR ÜNALTUN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
44 HİVİDAR YAĞMUR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
45 HAKAN AYDIN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 ZEHRA AKSOY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 MERTCAN TANIR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
48 BÜŞRA PEHLİVAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
49 YUNUS KIRBOĞA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
50 SALİH ULUSOY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
51 GÜLTEN ARI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 MAKBULE AVCI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
2. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 İSMAİL FURKAN KARADUMAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
2 ŞULE ERGİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
3 GÜLBAHAR KARLIOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
4 ORHAN ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 ALİYE PEKTAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
6 GAMZE ERKALKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
7 NECATİ ESER KARACA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
8 KADİR GÜNGÖR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 HAZAL KARGIN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
10 SÜMEYRA ASLANTAŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 HALİD GÖKŞEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 MUHAMMET SALİH AKKOÇ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
13 MERT GÜNGÖRMÜŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 ERDEM ÖZCAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
15 BEYZANUR ERCİ REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
16 GAMZE BEKTAŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 BEYZA NUR GAZİOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
18 MUZAFFER ÇAĞLAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
19 GÖNÜL SEYHAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
20 ZEHRA AKGÜN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 MUSTAFA DAĞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
22 KÜBRA KARA GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
23 YİĞİTCAN GÜNENÇ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
24 BATUHAN YILDIRIM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 HALİME YILMAZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
26 NUR TUZCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 KEREM GÖCEK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 NURGÜL KOLUKIRIK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
29 ŞİFA HATUN BAĞICI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
30 GÜZEL KARAAĞAÇ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 MERYEM KISAKOL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
32 TUĞBA SOYLU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
33 ZEYNEP KARAGEDİKLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
34 ŞEYMANUR ALPATA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
35 HATİCE YEĞEN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
36 TURGAY YETİŞKEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
37 RECEP KAAN ÇAĞLAR MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
38 GİZEM MİNDER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
39 ZEHRA KÜSDÜRMEZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
40 FATMANUR KARABUDAK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
41 ALİ KARAKUŞ REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
42 DERYA ARSOY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 BÜŞRA ERDOĞDU REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
44 ASİYE CEYLAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
45 ÇİĞDEM BAHADIR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
46 ÜMRAN OĞUZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
47 MUTEBER MERVE KAPLAN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
48 FURKAN OTÇEKEN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
49 AYŞE EROĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
50 RUKİYE BOZOĞLU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
51 KÜBRA ÖZDEN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
52 HALİME KOCAOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
3. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 SERHAT ŞIK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
2 ALİ KAÇAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 HURİ AKTÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 ZEHRA AKILLIOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 FATİH YILDIRIM TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
6 DERYA PARİM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
7 ŞEYDA DOĞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 TOLGA DUVAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
9 HASAN BASRİ TUTAL MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
10 DÖNE ERDOĞMUŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
11 MELTEM YILDIZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
12 NURCAN KOÇ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
13 DAVUT BALCİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
14 MÜGE KÖYMEN MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
15 GÖRKEM AZAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
16 AYŞEGÜL SELMAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
17 SEVDİNUR UYAR GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
18 ARİF CAN TOYGARTEPE TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
19 NESLİHAN BAYRAM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
20 ŞEYDA KORKMAZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
21 NUR IŞIK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
22 BURAK İMAMHALİLOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
23 AYHAN AVCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 BEYZA ÇANCI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 SALİHA ŞİMŞEK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
26 EMİNE ESER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
27 HİLAL DAŞKIN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
28 ZEYNEP NUR ÖZBEK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 BURCU BAŞ REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
30 GÜRKAN EREN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
31 KÜBRA BURUK REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
32 TUĞÇE USTA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
33 GÜLÇİN KARAKURT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
34 RIFAT YÜKSEL REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
35 RUKİYE KOCABOĞA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
36 MELİSSA ESMER MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
37 KÜBRA ŞAHİNBAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
38 SEDA ERGÖZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
39 TÜRKAN KORKMAZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
40 TUĞÇE GÖRGÜLÜ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
41 ESRA YAKIŞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
42 SEZGİ DERYA TEKİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
43 SABRİYE KARAKURT MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
44 ZEYNEP CEYHAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
45 KÜBRA KÜNTAŞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
46 İSMAİL ÇAKIR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
47 GİZEM TÜRKAY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 TURAN ÜNLÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
49 TUĞRUL ÜNLÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 ÖMER YALÇIN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
51 EKREM HANÇER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 ALİ ÇAVLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 MAKBULE NUR SAĞIR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 İLKNUR DUMAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 İREM AKAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
3 RÜMEYSA KAVASO BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 EBRU ÖZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 ŞERİFE DEDE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 MÜKREMİN KARAKAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 SEDA NUR YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 HÜLYA YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 FERDA AYBAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 MEHMET ÖMER PANTO BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 BÜŞRA ÇOLAK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
12 ARİF ÖNCÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 ŞERİFE KIRACI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
14 AZİME ARMAĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
15 ÖZGE HOPLAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 RASİM LEVENT TOHMA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 ZEHRA NUR ASLAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
18 GAMZE ÇAĞLIBAYGİL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 ŞEYDA NUR ARSLAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
20 AYŞENUR ATLI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
21 SEVDE ÖZDOĞAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
22 HASAN GÜLNAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 FATMA MIZRAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
24 AHMET İNÖNÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 NAZİKGÜL AKINERLER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 SEDAT BOZBAY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 NURSEDA KAHVECİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
28 NESLİ CANSU TAŞ REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
29 SÜMEYYA ALKAYA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
30 KÜBRA MIZRAK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
31 FADİME ERDUR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
32 OKAN DEMİRAY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 BİLGE AYIK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
34 RABİA YAKUT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 MUTLU BAŞAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
36 ERSEN BOĞUTEKİN GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
37 HATİCE KONAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
38 SERAPNUR BALİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 BURHANETTİN KANSU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 ŞURA LALE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 MELİKE GEZER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
42 UMUTCAN ÇELİKER REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
43 ASLIHAN ERİS İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
44 NEVİN DEMİR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
45 EDA NUR TAVUS REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
46 SEVİM TEMEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
47 BÜŞRA DEMİR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
48 ESRA NUR DEVECİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
49 DENİZ ADIYAMAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
50 HAVVA HATİCE YAĞMUR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
51 BEYZA ERTURAL FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
5. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 MUHAMMED İŞCİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2 BÜŞRA SAPMAZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
3 VOLKAN KILIÇKIRAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
4 TURNA AKŞÎT İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
5 İVDA ÇAVDAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
6 FERHAT KAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 SİBEL DİRİL SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 HANDE KAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
9 SEMRA ŞAHİN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
10 İBRAHİM ÇAM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 EDANUR ÇEVEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
12 NURİYE KANDEMİR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
13 ŞEYMA ÖZSELAMOĞLU REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
14 MELİHA YAŞAR İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
15 SÜLEYMAN ÖZDEN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
16 KERİME MERİÇ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
17 AYŞENUR BAHAR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
18 LATİF AYDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 BURCU KÜRKCÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 BELEMİR KÜÇÜKEKMEKCİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
21 SENA KAPLAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
22 AYŞE GAZCI FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
23 RAHİME TATLI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 ESMA SÖNMEZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 YEŞİM KAYA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 EDA ASENA ŞİRİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
27 NİSA NUR YILMAZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
28 FATMA DIŞYAPAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
29 AYŞE BAŞER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
30 BÜŞRA BAŞAK YÜREĞİL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
31 AYŞE GÜL KALAY FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
32 BERAT HAZAR REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
33 ESMA KUZU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 BUKET DURKUT MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
35 YASİN ÇAM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 SELİM SÖNMEZ REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
37 MUHAMMED RECEP DUMAN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
38 AYŞE BAHADIR İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
39 HANNE SAFİYE YILMAZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
40 HİLAL GELGİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
41 FATMA NUR ALTUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
42 MEHMET YUNSUR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 ŞERİFE FINDIK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
44 ABDULLAH ENES ÇİFTÇİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
45 SEDA KÜÇÜKGÜLER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
46 LEYLA HOŞAF TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
47 BÜŞRA AKSOY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
48 FATMA UÇAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 ZÜBEYDE TOKSÖZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
50 ESRA DOĞAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
51 MERVE NUR KILIÇ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
52 METİN ÇELİKKOL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 TANSU ÇİLLER ALTINDAĞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
6. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 MEHMET ÇAMDALI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 SEDA ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 ÖZTÜRK DÜZENLİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
4 LATİFE MERVE YAĞAN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
5 MERVE YILDIRIM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 MUSTAFA CEM BİROL REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
7 İSMET DÖLEK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
8 SERVET MOĞULKOÇ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
9 RABİA ATAŞ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
10 HİLAL COŞKUN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
11 YASEMİN AKŞAHİN KABAK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
12 CENGİZ YILDIRIM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
13 ZEHRA KILIÇ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
14 CEBRAİL GÜLEÇ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
15 ŞEYMA KILIÇ REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
16 MİRAÇ ARSLAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
17 MAİDE NUR ULUTAŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
18 NALAN GÜREŞCİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 GÜLLÜ ŞAHİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 BÜŞRA ALKAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
21 SELVİNAZ KETEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
22 RUMEYSA OKTAY TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
23 ESMA GÜL ERSOY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
24 ŞEMSİ DURSUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 SEVİNÇ TUTAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
26 HARUN KARAMAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 FATMA ARSLAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
28 MERVE DURAN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
29 HİLAL ÇAĞLAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
30 MÜNİRE YELİZ YILMAZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
31 ENES ÇAVUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 ABİDE TURAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 OSMAN ÜNLÜ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 CANSU ALTIOK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
35 CEMAL TAVRAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 RABİA MAŞİTE YANAR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
37 ŞEYDA COŞKUN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
38 SÜMEYYE AYAZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
39 FATMA AKDOĞAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
40 BAYRAM ŞAKİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
41 ÖZGE BULUT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
42 MÜCAHİT SAĞLAM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 BİLAL DAĞTEKİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 FATMA YILMAZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
45 FATİH GÖKÇE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
46 FATMA İREM AYDOĞAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
47 ZEYNEP DEMİR REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
48 CANSU TOKER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 KÜBRA ŞAKALAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 NİMET ÇAPAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
51 NESLİ KOYUNCU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
7. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 RABİA SAKLIER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
2 TUĞÇE GÜLTEKİN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
3 SULTAN ZORTAŞ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
4 GİZEM ŞURA GÖG TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 SENEM KILIÇASLAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
6 FUNDA PALASLIOĞLU MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
7 BEYZA KIVANÇ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
8 NURAY SAKARYA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
9 HİCRAN SAFTAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
10 CANER UĞUŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
11 SEVCAN KÜÇÜKKOÇ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
12 OKAN MERTTAŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 MUSTAFA KAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 KORAY TUNA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 EMRULLAH ÇOBAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
16 EDANUR ÇAPAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
17 BEYZA NUR CINKI FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
18 HALİSE NUR ARGÜÇ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
19 DERYA TEKİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
20 AYŞEGÜL DAĞHAN YAĞMUR İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
21 HİKMET ÇAVDAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 OĞUZHAN TÜRKMEN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
23 ŞEYDA DİLŞAT ÇETİNER REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
24 MUHAMMED RAŞİT AKDOĞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 FEYZA AŞIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 FİLİZ ARSLAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
27 ELVAN AYDOĞDU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 AYŞE ŞAHİNER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
29 ARMAN ERKILIÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 AYŞENUR KIRIMLI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
31 ALİ BARAN TECİRLİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 YUSUF ASLANKAYA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
33 AYYÜCE AKKUM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
34 GÜLYETER ŞAHİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 FATMA NUR AYTAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
36 SEDA ACAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
37 ÖYKÜ ŞENEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
38 MERVE TOKER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
39 NURCAN ÖZTÜRK MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
40 CANSEL KÖRTAY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 TUĞBA TOKER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
42 ÖZGÜR ATAŞ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
43 MERVE AKBULUT MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
44 GİZEM DEMİR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
45 AYLANUR GÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
46 SEVDA KURT İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
47 MERVE AYDEMİR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
48 EMRE ÖZBEY İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
49 BÜŞRA YÜCER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
50 TÜRKAN YALÇIN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
51 KÜBRA MURAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
52 ADİL BUZKURT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 AHMET ALAKEL GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
8. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 KÜBRA AKDENİZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 MÜŞERREF MOLLAOĞLU REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
3 DURSUN KAVAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 GÜLSEN TOY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 TÜLİN KARAER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
6 NURAY KÜLHAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
7 TÜRKAN YELEN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
8 SELCAN DİLEK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
9 MELİKE DAĞDELEN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
10 AHMET TOPAKKAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
11 HASAN HÜSEYİN GÜRCAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 RABİA TUNÇ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
13 AYŞE ÜNALAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
14 GÖZDE DURMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 MUHAMMET EMİN YENER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
16 SEDA NUR KAHRAMAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
17 HAVA YILDIZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
18 SEMA KAYĞUSUZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
19 MERVE BALCI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
20 İREM İZCİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
21 BUSE NİDA YILMAZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
22 HÜLYA TATLI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 SÜMEYYE AKPINAR İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
24 İREM TAŞCI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
25 SÜLEYMAN AKKAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 SİBEL GÜNEŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
27 AHMET ATALAY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 ASLAN ESEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 SEÇİL KARA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
30 EMİNE KUŞAKSIZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 DUYGU KORKUSUZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
32 ERKUT ÇABUCAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 YUSUF AKAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
34 SEHER SAĞLAM TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
35 HALİL KARAÇAVUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 ESRA YURAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
37 SEDA ULUYOL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
38 EBRU ULUYOL GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
39 MERT CAN GÜLEÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 HASAN KEVKİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 AHMET KAŞLI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 SÜMEYRA ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 BENGÜ MERVE DEMİREZEN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
44 BENGÜ DEMİRSOY FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
45 GAMZE YILMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
46 ERMAN ÇİLSAL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 SAMED EFE FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
48 SEVDANUR VARLIK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
49 ESRA ALTAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
50 ESRA ERDEM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
51 ÖZLEM GÜN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
52 EMRAH KARATUT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 NAZLICAN ŞAHİNER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
54 ŞÜHEDA BAĞIRGAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
9. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 MUSTAFA KARA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
2 FATMANUR DALMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 BÜŞRA SADAKLIOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
4 MERYEM AKDAŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
5 NESLİHAN ERDEM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
6 ERAY DEĞERLİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
7 DURAN CAN YILMAZER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
8 DENİZ APAÇIK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 HASAN ÜLGER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 MELTEM BOZBIYIK REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
11 MURATHAN KAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 HÜLYA BOLAT İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
13 BAHAR İREM KİRİŞCİOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 MÜKERREM EMİRİMAM TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
15 CEYLAN ALIŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
16 MERYEM SİMSAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
17 PELİN SARIDAĞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
18 GÜLÇİN BATIR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
19 MEHTAP KÖSE REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
20 ÖZNUR COŞKUN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
21 BÜŞRA DOYMUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 ZÜBEYDE DOYMUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 NURCAN ALTUN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
24 MUAMMER ÇAKMAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 AYKUT KAYA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
26 RABİA KILIÇ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
27 ESEF AKDERE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 ZEYNEP SENA GÖRÜCÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 FATMA KUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 HATİCE KUS FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
31 ALİ ÖZGÜL REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
32 MEHMET TOSUN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 SEVİL BAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
34 MERVE KIZILKAYA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
35 KÜBRA ÖZER REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
36 GÜLPERİ ŞAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
37 LÜTFİYE SEYFİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
38 MERVE KARAMERCAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 KÜBRA DEMİRBAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
40 BÜŞRA AYVA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
41 TUNAHAN BAYIR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
42 İREM UZUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
43 SİNEM BARHAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
44 AYŞE NUR KUŞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
45 MELTEM KUPLAY FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
46 TUĞBA KAMAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 MELİKE DURAN GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
48 GÜLŞEN ÖZALTUNOĞLU MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
49 BÜŞRA ÖZDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 ESRA BEKAROĞLU REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
51 İREM TEKİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 UĞUR AFŞAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 SIDIKA POYRAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 ASİYE MERİÇ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
2 SELVER DUMAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
3 HALİL ÖZAŞİR GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
4 OSMAN BAHADIR KÖKOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 ALİ ŞAHİN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
6 SARE AKSOY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 TUĞÇE VURAL FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
8 NAZLI BAŞTAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 ELİF YİRMİDOKUZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
10 HAKAN FIRAT KUMCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 RABİA ERBEY FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
12 TUĞBA ALICI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
13 MELEK OLUKÇU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14 AYŞE KAYA GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
15 AHMET KAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 YUSUF ÇOLAKOĞLU MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
17 EMİNE ŞAHİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
18 MERVE GÜÇLÜER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 EBRU DÜZGÜN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
20 MUHAMMED MUSTAFA ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 MEHMET FATİH SÖNMEZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 AYŞENUR YILDIZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 ALİ DEMİR GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
24 GÜLAY YAVUZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
25 FATMA KENDİRCİ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
26 NURHAN KÜÇÜK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
27 GÜLSÜM FİDANCIOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
28 FİRDEVS ÖZİL SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 MELİKE BÜYÜKYILDIZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
30 ASLIHAN BABACAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
31 SİNEM CAN ZAMAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
32 MEHMET TÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 ELİF TOPUZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 MEHMET NURİ TEĞEK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
35 MİKAİL UZUNLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 EMİNE DEMİRAYAK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
37 SEMA BOZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
38 AYŞE NUR BOZ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
39 GÜVENÇ TOKA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 ELİF YÜKSEK REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
41 BÜNYAMİN ÇOŞGUN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 ELİF USLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 AYŞENUR AVCI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 ELİF ÜMRAN ÜNALAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
45 GALİP TAHA KAZAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 ONUR DURSUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
47 NURSEL KARAKOÇ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
48 SULTAN MERVE ASİLTÜRK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 MERVE KARADEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 FATİH ALTIPARMAK REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
51 ŞENAY SAÇMALI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
11. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 GAMZE ARSLAN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
2 SONGÜL BAYAZIT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
3 HİLAL SENA SARIÇİÇEK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
4 KÜBRA NUR SARIÇİÇEK İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
5 ELİF BAYRAKDAR REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
6 TAYGUN NARİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 AYŞE NUR ÇİZMELİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
8 EMİNE BEYZA BAYRAKDAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 ABDULSAMET GENCEL MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
10 MEHMET FATİH CİHAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
11 SENA ERAT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
12 GÜLCAN AKPOLAT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 HATİCE İNCEDAĞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14 SEDAT SALABAŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 EBRU TÜZÜNER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 HANDAN ERDEMİR REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
17 SEVAL ALPHAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
18 HÜMEYRA MİLLİDERE İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
19 ŞEYDA SOYER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
20 ŞEYDA GÖBÜLÜK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
21 HİLAL AYBAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
22 ADEM YÜCE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 SEVDA BERBER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 GÜLHAN ARSLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 BÜŞRA ÇETİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
26 EMRE KILIÇ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
27 TUBA ÖZEZMECİ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
28 ZEYNEP YILDIZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
29 NİLSU YİĞİTOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
30 NURHİDA KAYA İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
31 AHSEN KANTARCI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
32 ESRAGÜL FENAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
33 AYŞEN ÖZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
34 CAVİT ALAKOÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 ŞEYMA DÜMENCİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
36 SALİH KAMACI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 GÜLLÜ NARİNÇ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
38 ŞERİFE GİZEM TAŞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 MUSTAFA ÇULHA İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
40 EMİNE TOKAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
41 RÜMEYSA DEVELİOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
42 BURAK SÖNMEZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 TAMER CAN TALUY MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
44 YASEMİN ÖZBİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 MERVE NUR KARAGÖZLÜ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
46 ABDULLAH BOZKIR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 ESMA NUR KANLIOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 ÖMER KARADURMUŞ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
49 ELİF TANTALKAYA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
50 HATİCE NUR KARA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
12. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 KADER GARİP BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 ZÜLEYHA MERVE DURĞUN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
3 BÜŞRA DİPÇİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 YASEMİN FIRIN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 MERYEM AYGÜL FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
6 FUNDA POLAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
7 AHMET ALPEREN GENÇOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 FATMA ERCİYES FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 SEYİTCAN BAYRAKOL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 MEHMET ONUR GÜRÜN REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ
11